pronájem a uspořádání akcí od A do Z


Pronájem sálu Praha 4 - Komořany

Pro uspořádání vaší akce nabízíme příjemný sál střední velikosti s denním světlem v nadzemním patře, který je vhodný pro jakýkoliv formát: od přednášek a školení, přes soukromá firemní jednání nebo prodejní a nabídkové akce až po gala večeře či plesové a společenské akce. Uspořádání můžeme doplnit o salonek nacházející se vedle sálu. Vedle prostor pro konferenci a občerstvení vám zajistíme A/V techniku, moderátora, hostesky nebo šatnářky.

Když budete potřebovat, navrhneme celý program akce, pomůžeme s harmonogramem a s výzdobou.Připravíme pro vás přestávky na kávu, obědová menu, bufety i gala večeře. Občerstvení během jednání můžeme servírovat v přízemí budovy v rozlehlém vestibulu. Nerušíme tak probíhající akci.

Konference, semináře, školení:

  divadelní školní tabulové
 Konferenční sál (17m x 17,8m) 330 200 180
 Školící místnost A - 20 -
 Školící místnost B - 10 -
 Školící místnost C - 50 -
 Vestibul (výstava, raut, prodej) 70 40 40

Kancelář pro VIP - křeslo, stůl, sedačka, wifi, koberec.

Místnosti mají denní světlo.
Připravíme pro vás přestávky na kávu, obědová menu, bufety i gala večeře. Občerstvení během jednání můžeme servírovat v přízemí budovy v rozlehlém vestibulu. Nerušíme tak probíhající akci. 

Stravování, večírky, společenské akce:

  kapacita stolové rautové
 Společenský sál (17m x 17,8m) 300 150 300
 Salónek A 20 - -
 Salónek B 10 - -
 Salónek C 50 - -
 Vestibul (výstava, raut, prodej) 70 - -
 Šatna pro učinkující 20 - -

Kancelář pro VIP - křeslo, stůl, sedačka, wifi, koberec.
Veškeré akce včetně techniky, cateringu a personálního zajištění vám v případě zájmu dodáme na klíč.

ŠKOLENÍ

Školení obvykle probíhá v takzvaném divadelním uspořádání, ale umíme připravit i školení u kulatých stolů nebo jako ve škole. Záleží, jak formální má školení být a zda si budou posluchači psát poznámky. Můžeme moderovat celou akci a vyplňovat mezery, než se vymění přednášející. Můžeme vám připravit techniku a promítat prezentace nebo asistovat s ukazovátkem. Připravíme vám slané a sladké přestávky a oběd, po kterém budou mít posluchači sílu pokračovat.

FIREMNÍ AKCE, VEČÍRKY

Potřebujete probrat s kolegy náročná témata a v kancelářích zabíháte do obvyklých kolejí reakcí? Nebo chcete najít nové přístupy a známé firemní prostory jsou pro vás svazující? Nabízíme sál nebo jen salonek s příjemnou atmosférou, kterou podle požadavku dokážeme dotvořit. Prostory jsou vhodné jak na formální jednání, tak na méně formální; můžeme uspořádat odpolední přátelské setkání nebo večerní taneční mejdan.

PLESY, SPOLEČENSKÉ AKCE

Hledáte místo pro akci, na které chcete tančit? Nabízíme sál, do kterého se vejde pohodlné sezení a ještě zbude dost místa na taneční parket, který bude dostatečně velký i pro standardní tance. Občerstvení formou bufetu vám připravíme ve vestibulu, takže budete moci načerpat síly, než se znova vrhnete do víru tance. Nebo pokud nechcete přijít o žádné vystoupení, budeme roznášet kanapky přímo v tanečním sále.

Budova je pohodlně dostupná MHD; disponujeme také bezplatným parkovištěm u budovy s dostatečnou kapacitou.

Detailní informace najdete na internetových stránkách. Nebo nás kontaktujte hned: tel: 774 842 764, e.mail: recepce@amicia.cz.

 

Ceník: zde

Poptávka on-line: zde